Viper pierwszym bohaterem w filmach promocyjnych o Valorant!

Jesteśmy kolejny dzien bliżej, a czujni fani odkryli, że Riot Games będzie prezentował serię filmów o Valorant. Pierwszy odcinek będzie o bohaterze o nazwie Viper!

viper bohaterka valorant

Początek marca będzie kluczowy dla wszystkich fanów zainteresowanych najnowszą produkcją od Riot Games. Drugiego marca pojawić się ma pierwsza aktualizacja informacyjna i jak niektórzy sugerują będzie to pierwsza część materiałów wideo przygotowanych na promocję Valorant.

Kilka dni temu cały świat obiegła informacja o zarejestrowaniu znaku towarowego przez Riot Games odnoszący się do Valorant. Dodatkowo na Twitterze pojawiły się profile, które w tle miały ciemną grafikę z czerwonymi oznaczeniami.

Jak się okazuje na grafice znajdują się teksty. Ledwo odczytywalne ale jednak udało się rozszyfrować niektóre z nich.

Kolejny profil na Twitterze ujawnił, że pierwszy odcinek będzie nazywał się Rise o Viper. Jest nią kobieta, o której pisaliśmy już jakiś czas temu. Widoczna jest ona na ścianie przy wejściu do siedziby głównej Riot Games.

Na grafice prezentującej pierwszy odcinek pokazano również wygląd UI komunikacji głosowej w grze.

Najwraźniej Riot Games będzie ujawniało informacje o grze z czasem i 2 marca otrzymamy pierwszy materiał wideo z całej serii.