Riot zwiększa szanse graczy na dostęp do bety Valorant!

Dzisiejszego dnia Riot Games poinformowało, że zwiększa szanse graczy na dostęp do bety Valorant!

beta valorant więcej szans na dostęp

Deweloperzy Valorant w pocie czoła pracują nad betą Valorant aby gra pracowała stabilnie i bez problemów. Wielu graczy jednakże w dalszym ciągu oczekuje na otrzymanie dostępu do gry i być może w końcu się doczekają. Deweloperzy postanowili zwiększyć szanse graczy dwojako: ręcznie przyznanymi dostępami oraz zwiększeniem pojemności serwerów.

Dostępy do Valorant do tej pory można było otrzymać jedynie poprzez oglądanie wybranych streamów Valorant. Nowa zmiana ma pozwolić większej liczbie graczy na oglądanie ulubionych streamerów, a niekoniecznie tych, którzy do tej pory mieli wyłączność na dropy. Wraz z tą zmianą deweloperzy ręcznie przyznali tysiące dostępów graczom, którzy aktywnie oglądali streamy Valorant, a tego dostępu jeszcze nie otrzymali.

Drugą decyzję jaką podjęli deweloperzy to zwiększenie liczby slotów na serwerach o 25%. Dzięki temu jeszcze więcej osób otrzyma szansę na wypróbowanie gry.

Decyzje na pewno spodobają się tym, którzy w dalszym ciągu wyczekują dostępu, ale też innym którzy co i raz trafiają na tych samych graczy w trakcie rozgrywki.