Shroud leakuje datę premiery Project A!

Shroud to jeden z najpopularniejszych streamerów i ex-pro. Na jednym z niedawnych streamów zleakował, że premiera Project A odbędzie się niebawem!

shroud o premierze project a

Project A i opinie znanych streamerów o grze powoduje, że coraz bardziej nie można doczekać się nadchodzącej produkcji od Riot Games. Nowa strzelanka taktyczna ma pojawić się jeszcze w tym roku w formacie free-to-play. Jednak być może Shroud ujawnił, że premiera gry odbędzie się wcześniej niż zamierzano.

Premiera Project A

Początkowo deweloperzy gry ujawnili, że najnowsza produkcja studia ma pojawić się jeszcze w 2020 roku. Spekulowano, że tym miesiącem będzie końcówka roku, a konkretniej listopad. Miesiąc nie był wybrany przypadkowo. Listopad to tak naprawdę ostatni miesiąc kiedy prezentowane są premiery gier przed grudniowymi obniżkami cen.

Shroud rzucił jednak trochę więcej światła na datę premiery gry, która z jego informacji odbędzie się już za kilka miesięcy.

W swoim materiale próbował później się tłumaczyć, że nie ma pewności co do daty premiery, jednak czujni fani wyczuli, że próbuje wycofać się ze słów bo wie, że zdradził coś czego nie powinien.

Być może streamerzy już wiedzą o czymś czego nie wiedzą fani ;)?