Sinatraa oskarżony przez byłą dziewczynę o molestowanie seksualne

Cleooo opublikowała wczoraj na twitterze dowody obciążające Jay Wona - byłego gracza SF Shock, Mistrza Świata Overwatch 2019 oraz obecną gwiazdę gry Valorant.

skin mvp zarii za kilka miesięcy w overwatch

Temat jest naprawdę ciężki, więc uwaga na to co piszecie w komentarzach.

Cleooo była z Jayem przez okres dziewięciu miesięcy. Po roku milczenia zdecydowała się opisać jak wyglądało bycie w związku z graczem Sentinels.

UWAGA! TWEET ZAWIERA SZCZEGÓŁOWE OPISY, DOWODY, A NAWET NAGRANIE. Z TEGO POWODU MOŻE BYĆ ON NIEODPOWIEDNI DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH, A TAKŻE NIEPRZYJEMNY DLA KAŻDEGO CZYTELNIKA NIEZALEŻNIE OD WIEKU. CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Dokument zawiera dziewięć stron opisu ich związku, w tym: powody zerwania, stan psychiczny Cleooo, przykłady zachowania Jaya, screeny z rozmów na messengerze w których Jay manipulował i dręczył dziewczynę psychicznie, zapis audio jednego z ich stosunków seksualnych, w którym wyraźnie słychać dziewczynę proszącą by Sinatraa przestał (z powodu wkładki dziewczyna często odczuwała ogromny ból podczas stosunków). Całość ma naprawdę okropny wydźwięk, ale ma też kompletne uzasadnienie dlaczego Cleooo opowiada o tym dopiero teraz. W trakcie związku była w depresji, bała się porzucenia, bycia samotną. Przez ostatni rok zbierała się w sobie, bo wiedziała jak takie wieści mogą zostać przyjęte przez społeczność graczy. Opowiada również, że Sintaraa jest wspaniałym aktorem, który potrafi przedstawić siebie w roli ofiary. Wielokrotnie do tej pory przedstawiał wersję, w której to Cleooo była niezrównoważoną „wariatką”, a on dobrym chłopakiem który próbował jej pomóc.

Pytanie co teraz zrobi drużyna Sentinels. Co zrobi Riot? Sinatraa był ich wschodzącą gwiazdą, jednym z najlepszych graczy Valorant. Co z tym zrobi Blizzard? Gracz wielokrotnie zdobywał nagrody za swoje umiejętności. Ma nawet swoją własną skórkę w grze. Czy zostanie ona usunięta? Co na to wszystko powie Super, który od lat przyjaźnił się z Jayem? Dowiedział się o oskarżeniach podczas streama, więc należy dać mu czas to przemyśleć. Cleooo jednak zwraca uwagę, że wielu z przyjaciół Sinatry wiedziało o jego charakterze oraz zachowaniach. W świetle przedstawionych informacji oraz zebranych przez dziewczynę dowodów myślę, że możemy nawet spodziewać się procesu. Oczywiście należy poczekać na odpowiedź Wona, ale ciężko będzie mu wybrnąć z tych oskarżeń.