Tylko 5 postaci dostępnych do gry na premierę Valorant. Resztę trzeba kupić

Na beta testy Valorant poczekamy jeszcze trochę ale główna projektantka gry Anna Donlon ujawniła, że na start gracze będą mogli zagrać tylko 5 postaciami.

milion wi

Valorant co tydzień ujawnia prezentację umiejętności kolejnych bohaterów. Wczoraj pokazano toksyczne skille Viper, a tydzień wcześniej związane z żywiołem ognia Phoenixa. Jak donoszą deweloperzy premiera gry ma zawierać aż 10 grywalnych postaci w grze, ale każda nowa osoba będzie miała na początku do dyspozycji tylko pięciu.

Portal IGN miał okazję porozmawiać z Anną Donlon, która ujawniła, że pozostałych pięciu bohaterów będziemy mogli zdobyć poprzez ich odblokowywanie. Ich odblokowanie ma działać na zasadzie zaangażowania graczy poprzez ciągłe granie, które będzie zliczało czas również dla Battle Passa, który również pojawi się w grze.

Jeśli jednak gracze nie będą chcieli czekać, Riot Games udostępni możliwość ich zakupu tworząc pewnego rodzaju skrót. Jest to popularna mechanika, którą stosują już inne produkcje jak chociażby Apex Legends.