Valorant bez skinów postaci, ale ze skinami broni

Najnowsze informacje donoszą, że Valorant pozbawione będzie skinów postaci. Istnieją już w niej jednak skiny broni.

skiny broni w valorant

Zachodnie portale internetowe, które były zaproszone na zamknięte pokazy Valorant w Stanach Zjednoczonych ujawniają coraz więcej informacji o grze. Jak donosi jeden z nich Valorant pozbawione będzie skinów postaci. Zamiast tego otrzymamy skiny broni. Dodatkowo w rozmowach deweloperzy przyznali, że aktualnie nie planują dodawać skinów postaci, ale w przyszłości być może zmienią zdanie.

Skiny broni w Valorant

Podobnie jak w przypadku Counter-Strike: Global Offensive, tak i Valorant będzie posiadać skiny broni. Te mają pojawiać się jako pojedyncze unikalne skórki bądź jako kolekcje prezentujące jeden i ten sam temat na kilku broniach.

Skórki będą dostępne do zakupu w sklepie. Jak już wcześniej informowaliśmy deweloperzy nie planują na razie wprowadzania loot boxów do gry.

Riot Games nie podało jeszcze informacji w jaki sposób będzie można je nabyć. Najpewniej będzie to waluta w grze, którą będzie można zdobyć poprzez granie bądź poprzez zakup za prawdziwe pieniądze.

Ciekawi mnie czy Riot Games stworzy system do handlowania skinami w grze tak jak ma to miejsce w CS:GO. Myślicie, że ten system ma sens?