Wiemy jak wygląda teleport w Valorant

Valorant pozwoli nam teleportować się z jednego bombiste na drugi podczas rozgrywki, znacznie przyspieszając rozgrywkę. Wiemy też jak teleport wygląda bezpośrednio w grze.

teleport w valorant

Valorant poza tradycyjnymi mechanikami strzelania dostarczy nam możliwość używania umiejętności czy teleportacji. Ta ostatnia dostępna będzie dla drużyny broniącej i pozwoli na przemieszczanie się pomiędzy bombsajtami.

Sama teleportacja pozwoli graczom na pojedyncze przemieszczenie się w jednym kierunku. Oznacza to, że jeśli przejdziemy z bomsite A na bombsite B i nasza decyzja okaże się błędem, nie będziemy mogli wrócić w ten sam sposób. Teleportacja umożliwa przejście jednokierunkowo.

Zaprezentowany zwiastun Viper ujawnił nam jak dokładnie wygląda teleport w grze. W grze pokazany jest jako część budynku, a właściwie jej ściany. Jednak co ważniejsze, teleport wrzuca gracza wprost na bombiste gdzie mogą na niego czekać już przeciwnicy. Oznacza to, że przechodząc przez niego warto, aby gracz był przygotowany na bezpośrednie stacie.

teleport w valorant

Taka mechanika doda z pewnością akcji do wydawać by się mogło statycznej gry taktycznej.

Premiera Valorant planowana jest na lato 2020.