Wiemy kiedy ruszają kolejne Epizody Valorant

Premiera Valorant ujawniła nam Zapłon: Akt I, mechanizm sezonowych nowości, które deweloperzy będą prezentować graczom. Poznaliśmy daty kiedy startują kolejne epizody!

poznaliśmy daty kolejnych epizodów Valorant

Każdy epizod w Valorant wedle zapowiedzi deweloperów miał być dostarczany do gry średnio co dwa miesiące. Oznacza to, że również nowy Battle Pass będzie wprowadzany do gry w tym samym czasie.

Jak donosi na Reddicie użytkownik MangOeLeaks, w plikach gry ukryte zostały daty startu kolejny epizodów w Valorant. Te mają prezentować się następująco:

  • Act 1: June 1st – August 4th
  • Act 2: August 4th – October 13th
  • Act 3: October 13th – January 12th (2021)

Jak sam jednak zaznacza, daty te mogą jeszcze ulec zmianie i nie ma 100% pewności tego harmonogramu. Jednak samo ich umieszczenie w plikach gry nadaje im wiarygodności, a nawet jeśli się zmienią nie będą to drastyczne zmiany o miesiąc czy dwa.

Dlatego też jeśli planujecie zdobyć cały Battle Pass bez płacenia za niego koniecznie zróbcie to przed 4 sierpnia. Deweloperzy zapowiedzieli, że temat Battle Passa nie będzie się już powtarzał i jeśli gracze nie zdążą zdobyć wszystkich elementów kosmetycznych, te przepadną.