Zaprezentowano umiejętności Phoenixa w Valorant!

Riot Games rozpoczęło akcję promocyjną Valorant. Na pierwszy rzut zaprezentowano umiejętności Phoenixa.

phoenix valorant

Phoenix to bohater, w którego arsenale znajdą się umiejętności ognia. W jego arsenale znajduje się kula ognia, ściana ognia, flara oraz wskrzeszenie samego siebie.

  • Hot Hands – Rzuca kulę ognia, która eksploduje po określonym czasie bądź w momencie uderzenia w ziemię. Obszar działania płomieni zadaje obrażenia przeciwnikom i leczy bohatera.
  • Blaze – Rzuca ścianę ognia, która blokuje przeciwnikom widoczność i zadaje obrażenia każdemu przechodzącemu przez ścianę Cast out a flame wall that blocks vision and damages anyone passing through it. Ścianę można obracać przed rzuceniem przytrzymując LPM.
  • Signature Ability: Curveball – Rzuć zakrzywioną flarę, która po krótkim czasie rozbłyskuje olśniewającym światłem, chwilowo oślepiając wszystkich, którzy na nią patrzą. Lewe kliknięcie wygina go w lewo, prawe kliknięcie wygina go w prawo.
  • Ultimate Ability: Run it Back – Oznaczasz swoją aktualną pozycję. Jeśli zginiesz podczas trwania umiejętności, lub jeśli umiejętność wygaśnie zostaniesz wskrzeszony w oznaczonej lokalizacji z pełnym HP.

Dziś Riot Games ujawniło jak w grze prezentują się jego umiejętności.