Zawodnik Overwatch jednym z najlepszych w Valorant, ale kto inny pobił rekord fragów w grze

Beta testy Valorant pokazały, że w grze można zdobyć naprawdę dużo fragów. Jeden z zawodników Overwatch jest w topce, ale to nie jemu przyszło zdobyć tytuł rekordzisty fragów w Valorant.

rekord świata fragów w Valorant

Valorant jest dopiero w fazie beta testów i matchmaking w grze w dalszym ciągu jest w trakcie budowy. Jest to szczególnie zauważalne gdy spojrzycie na wyniki i różnice w umiejętnościach poszczególnych graczy w meczu. Sam często miewam mecze gdzie jeden z zawodników bardzo często znajduje się na 1 miejscu w liczbie fragów mając przynajmniej 10-15 więcej niż kolejny.

Zwycięzca 1 sezonu Overwatch Contenders, Kragie pochwalił się swoim wynikiem osiągniętym w Valorant. Liczba fragów, którą zdobył jest imponująca ponieważ zgarnął aż 57 eliminacji plasując się na pierwszym miejscu w grze oraz wygrywając go ostatecznie 13:12.

70 fragów to aktualny rekord w Valorant

Kragie jest jednym z najskuteczniejszych fragujących w Valorant, ale to nie jemu przyszło zyskać tytuł rekordu fragów w Valorant. Jednemu graczowi udało się zdobyć aż 70 eliminacji, mimo że jego drużyna przegrała mecz. Swoje dokonania zaprezentował w krótkim montażu.

Oczywiście powyższy materiał powinien zawierać cały gameplay abyśmy mogli swobodnie ocenić prawdziwość wyniku oraz fakt czy w trakcie całego meczu owy gracz nie używał niedozwolonego oprogramowania. Niemniej jednak jeśli wszystko poszło jak należy to wynik 70 fragów jest naprawdę imponujący, szczególnie że w sieci jest już kilka materiałów gdzie gracze przekraczają przedział 55-67 eliminacji.

Gracze Overwatch nie pierwszy raz pokazują, że idealnie nadają się do rozgrywek w innych produkcjach. Mendokusai, były zawodnik Houston Outlaws był zawodnikiem, który pobił rekord świata w produkcji Apex Legends zdobywając 36 fragów w trakcie jednej rozgrywki.

A Wam ile udało się maksymalnie zdobyć fragów w Valorant?