Blizzard dziękuje fanom za 15 lat marki World of Warcraft

W tym roku World of Warcraft przechodzi swoje 15lecie istnienia, a 25lecie istnienia marki Warcraft. Blizzard dziękuje fanom za zaangażowanie w specjalnym materiale filmowym.

25 lecie warcraft 15 lecie world of warcraft

Historia z gamingwiem wielu osób rozpoczęła się od marki Warcraft. Skłamałbym gdybym powiedział, że moja zaczęła się od jakiejkolwiek innej gry bo już jako dziecko zagrywałem się u babci na wsi w Warcraft 2: Tides of Darkness. Owszem jeszcze wcześniej grywałem na Pegazusie, Commadore czy Atari ale to właśnie Warcraft 2 był grą, która wciągnęła mnie na wiele godzin.

Przy okazji premiery World of Warcraft: Classic deweloperzy ujawniali kolejne materiały prezentujące historię deweloperów, którzy mieli okazję tworzyć początki WoWa. Tym razem przyszedł czas na podziękowania ogromnej społeczności graczy, gdzie poznaliśmy historię właśnie tych osób, które poświęciły na World of Warcraft tysiące godzin i które w dalszym ciągu tworzą dla innych.

W materiale nie zabrakło naszej rodaczki, Evitel która współtworzy ze swoim mężem kanał Youtube Taliesin & Evitel. Co prawda kanał jest w całości w języku angielskim jednak najważniejsze, że mamy tam swojego człowieka!