Były mistrz świata World of Warcraft popełnił samobójstwo

Dzisiejszy dzień nie kończy się zbyt dobrze dla fanów World of Warcraft. Znany na scenie WoWa i popularny streamer Twitcha popełnił samobójstwo.

reckful popełnił samobójstwo world of warcraft

Byron „Reckfull” Bernstein nie żyje. Jako pierwsza o jego odejściu poinformowała była partnerka gracza, która w dalszym ciągu jest w ogromnym szoku. Reckfull mimo, że w życiu osiągnął niemalże wszystko, od zawodowych sukcesów po ogromny majątek, przez wiele lat cierpiał na depresję.

Informacje o jego śmierci potwierdził również jego współlokator.

Reckful był znany z osiągnięć w World of Warcraft i Hearthstone. Przez pierwsze sześć sezonów zakończył grę na pierwszym miejscu w WoWie jak i jako pierwszy osiągnął rating 3000. W 2010 roku zdobył mistrzostwo MLG podczas turnieju w stolicy Stanów Zjednoczonych, a 2013 zajął drugie miejsce w finałach BlizzConowych w Hearthstone.

Posiadający ponad 900 tysięcy obserwujących zawodnik grywał w różne produkcje. Ostatnimi czasy były to szachy i Everland.

Cały świat gamingowy pogrążył się w żałobie. Tylko w samym World of Warcraft na wielu serwerach osoby zbierają się w grupy by uczcić jego odejście.

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Reckful według opinii wielu osób na Twitterze był bardzo pozytywną postacią, która wnosiła wiele dobrego do gamingu. Sam był producentem gry, która miała pomagać graczom z problemami, ale nie dożył jej premiery, która teraz stoi pod dużym znakiem zapytania.

Rest in peace Reckful…