Darmowy wierzchowiec w World of Warcraft

Blizzard uruchomił akcję promocyjną nowego trybu gry "Mercenaries" w Hearthstone. Jej elementem jest darmowy mount dla wszystkich graczy World of Warcraft.

World of Warcraft doczekał się nowego Mounta. Wszystko dzięki Hearthstone, które juz 12 października wraz że startem nowego rozszerzenia z trybem Najemników udostępni wierzchowca bezpłatnie.

’Sarge’ jest uroczą myszką znaną ze wspaniałej animacji „Hearth and Home” (’Przy Kominku’). Widoczne na bok od siodła są sakwy stylizowane na pakiety kart oraz planszę do gry Hearthstone. Nie jest to co prawda pierwszy crossover tego typu, ponieważ w World of Warcraft od dawna istnieją już zabawki Hearthstone w kolekcji 'Toys’.

Model 3D: WOWHEAD

W oficjalnym wpisie na forum otrzymujemy informację o tym, że nowy tryb zostanie uruchomiony 12 października. Aby automatycznie odblokować wierzchowca w World of Warcraft należy najpierw przejść tryb treningowy nowej zawartości gry i rozpocząć pierwszy mecz w 'Bounties’.

Nie wiem jak Wy, ale ja takim wierzchowcem z tak oryginalnym modelem za darmoszkę nie pogardzę. Niestety dla wielu (albo na szczęście moim zdaniem) ten wierzchowiec będzie dostępny tylko w wersji 'retail’ WOWa. Zatem w WOW Classic i Burning Crusade Classic nie będzie się dało przywołać Sarge’a.