Dziś premiera Warcraft 3: Reforged

Zapowiadany na BlizzCon 2018 Warcraft 3: Reforged doczekał się dziś swojej premiery.

usprawniony matchmaking i ladder w warcraft 3

Kiedy Blizzard zapowiedział Warcraft 3: Reforged prezentując odnowioną misję rzezi dokonanej przez Arthasa wiadome było, że firma trafiła idealnie w sentyment graczy. Gra która kiedyś wyznaczyła standardy rozgrywki RTS była również protoplastą World of Warcraft.

Dzisiejszego dnia ma swoją premierę Warcraft III: Reforged, który niestety pozbawiony został wielu funkcjonalności jakie widzieliśmy na trailerach czy podczas beta testów. Deweloperzy już raz przekładali premierę gry stąd wniosek, że brakujące moduły powrócą w przyszłych aktualizacjach.

Gra już teraz jest trzecią najpopularniejszą grą na Twitchu ustępując jedynie League of Legends i World of Warcraft (i kanałom rozmów).

Produkcja cofnie nas w czasie do momentu, w którym Thrall obejmie przywództwo nad klanami orków, a świat będzie stał na granicy katastrofy nadchodzącej z odległych wszechświatów.

Warcraft III: Reforged dostępna jest w sprzedaży w dwóch wersjach: Standardowej i wersji Spoils of War. Ta druga poza samą grą posiada szereg cyfrowych dodatków do innych gier Blizzarda. Cena podstawowej wersji gry wynopsi 19,99€ natomiast wzbogaconej 39,99€.