Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft Shadowlands wyprzedana!

Dopiero co wczoraj ruszył pre-order w oficjalnym sklepie Blizzarda, a Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft Shadowlands została już wyprzedana!

ek wow shadowlands wyprzedana

Podczas wczorajszego oficjalnego streamu deweloperów zaprezentowano Edycję Kolekcjonerską World of Warcraft Shadowlands oraz jej zawartość. Gracze na całym świecie mogli zobaczyć jak wygląda pudełko gry oraz jakie ekskluzywne dodatki fizyczne i cyfrowe zostały do niej dodane. Więcej o edycji pisaliśmy w artykule poniżej.

Nie musieliśmy czekać do rana aby magazyny obu sklepów Blizzarda zostały wyczyszczone. Zarówno oficjalny, amerykański sklep Blizzarda jak i jego europejski oddział nie posiadają już żadnej kopii kolekcjonerski nowego dodatku.

Czy jest się czym martwić jeśli jeszcze jej nie nabyliście? Oczywiście nie. To dopiero pierwsza fala. W przyszłym tygodniu rusza przedsprzedaż w sklepach internetowych na całym świecie. Oznacza to, że Ci z Was, którzy będą chcieli nabyć Edycję Kolekcjonerską World of Warcraft Shadowlands będą mieli jeszcze szansę na jej nabycie.

Kupiliście już w oficjalnym sklepie czy czekacie