Horda walczyła z Przymierzem na serwerach World of Warcraft Classic aż 10 godzin!

Dzisiejszej nocy odbyła się ponad 10-godzinna wojna między Hordą, a Przymierzem w World of Warcraft Classic.

starcie hordy i przymierza w wow classic

Dzisiejsza noc i poranek należał do jednych z najbardziej ekscytujących starć na serwerach Sulfuras w World of Warcraft Classic. Dwie potężne armie Hordy i Przymierza starły się Tanaris po urzedniu w gong przez Souffle, który na chwilę przed został odbanowany w grze. Gracz Hordy wcześniej został niesłusznie zbanowany za liczne reporty.

W trakcie starcia gracze Przymierza próbowali nawiązać kontakt z Anachronosem. Zadanie to było kluczowe by ukończyć zadania u Scarab Lorda. Horda zaś za wszelką cenę próbowała przeszkodzić Przymierzu w wykonaniu tego zadania.

Horda zwycięża z Przymierzem w World of Warcraft Classic

Bitwa była tak epicka, że serwery gry regularnie się lagowały, a w samej bitwie wzięło udział ponad 900 graczy, 600 po stronie Hordy i 300 po stronie Przymierza. Ostatecznie to właśnie Horda zwyciężyła ratując honor swojego „współplemieńca”. Jak nformuje WowHead to własnie gildia Przymierza o nazwie GRIZZLY FROM REDDIT była odpowiedzialna, za niesłuszne reporty przeciwko Souffle. Jak wyglądało starcie możecie zobaczyć na poniższych zrzutach.

Z kolei poniżej prezentujemy materiały z Twitcha z obu stron konfliktu:

Oglądając takie starcia, aż mam ochotę wziąć udział w takim wydarzeniu.

Jak widać Classic potrafi dostarczyć jeszcze graczom mnóstwo emocji.