I tom World of Warcraft: Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa 5 maja w sprzedaży

Wydawnictwo Insignis poinformowało, że 5 maja do sprzedaży w Polsce trafi I tom World of Warcraft: Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa.

polska premiera world of warcraft podróż przez Azeroth wschodnie królestwa

Polska premiera World of Warcraft: Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa już 5 maja. Taką informację podało wydawnictwo Insignis, które odpowiada za polski przekład książek Blizzarda. Kolekcja uzupełnia historię świata Warcrafta dzięki wieloma prywatnymi zapiskami i refleksjami bohaterów oraz została zaprezentowana w pięknej formie z wieloma ilustracjami.

To prawdziwa perełka dla fanów World of Warcraft i światów fantasy spod znaku magii i miecza. Pierwszy tom został poświęcony tytułowym Wschodnim Królestwom, gdzie rozegrały się jedne z największych batalii w historii uniwersum. Dzięki tej książce czytelnik pozna fakty owiane dotąd aurą tajemnicy. 

Dzięki albumowej formie książki mamy okazję zajrzeć do prywatnych zapisków bohaterów, podejrzeć ich przekomarzania i luźne refleksje, spisane na gorąco na marginesach wymienionych przez nich listów i raportów z akcji. Piękne ilustracje, wyjątkowy humor i klimat starych ksiąg pozwalają całkowicie zanurzyć się w eksploracyjnej misji.

Spisanie historii Wschodnich Królestw powierzono zasłużonej dla literackiej strony Warcrafta, autorki bestsellerów „News York Timesa” Christie Golden. Spod pióra pisarki wyszły wysoko oceniane przez fanów uniwersum tytuły takie jak: Władca klanówNarodziny Hordy czy Arthas: Przebudzenie Króla Lisza.

Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa to prawdziwy portal do świata postaci znanych z serii gier. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Warcrafta, którzy chcą lepiej poznać jej historię oraz pragną jeszcze bardziej immersyjnego doświadczenia uniwersum.

Wydawnictwo Insignis

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis będziemy mieli do rozdania kilka sztuk I tomu. Gdy tylko do nas dotrą rozpoczniemy konkursy, w których będziecie mogli je wygrać! Polujecie na polskie wydanie?