Już w środę premiera powieści World of Warcraft: Przebudzenie Cieni!

Już w najbliższą środę odbędzie się premiera nowej powieści w świecie World of Warcraft: Przebudzenie Cieni.

fragment powieści Przebudzenie Cieni World of Warcraft

Gracze wyczekują z utęsknieniem premiery kolejnego dodatku do World of Warcraft: Shadowlands. Jednak zanim przyjdzie nam zagrać w nowe rozszerzenie, Blizzard przygotował dla nas powieść wprowadzającą nas w wydarzenia przed Shadowlands.

Powieść zaprezentuje nam pościg za Sylvaną Windrunner, która dopuściła się ludobójstwa, wykorzystała Hordę do własnych celów i porzuciła wszystkich, którym obiecywała ochronę.

Madeleine Roux, autorka bestsellerów New York Times’a, wprowadza nas w wydarzenia będące wstępem do nadchodzącego dodatku do „World of Warcraft: Shadowlands”. Zanim jednak wkroczymy do tytułowej Krainy Cieni, będącej odpowiednikiem zaświatów, do których trafiają dusze poległych (a tych oczywiście w uniwersum, które w swej nazwie ma „wojnę”, wcale niemało), udamy się do antycznej krainy trolli Zandalarów, gdzie Nathanos Herold Plagi, prawa ręka Sylwany, rozpoczął polowanie na
zdobycz, jakiej nikt do tej pory nie ośmielił się niepokoić – czyli na samego loa mogił, bóstwa śmierci, Bansamdiego. Nathanos nie cofnie się przed niczym, żeby zadowolić swoją Mroczną Panią. Bóg umarłych ma jednak po swojej stronie potężnych sprzymierzeńców oraz zahartowanych w bojach czempionów Hordy. Która ze stron okaże się górą? Co przeważy? Fanatyczne oddanie czy wiara i honor?

Powieść dostępna jest w przedsprzedaży na stronie Empik.com w cenie 29,99 PLN. Wszystkich zainteresowanych zakupem odsyłamy pod poniższy link:

http://bit.ly/Przebudzenie-cieni

My już zacieramy ręce aby poszerzyć swoją wiedzę na temat World of Warcraft: Shadowlands!