[KONKURS] Wygraj Kroniki World of Warcraft Tom 2 w Quzie wiedzy z Warcrafta!

Jeśli polujecie na Kroniki World of Warcraft Tom 2 to koniecznie musicie wziąć udział w naszym quzie wiedzy z Warcrafta!

konkurs quiz kroniki world of warcraft

Dzięki uprzejmości wydawcy książki, firmy Insignis mamy do przekazania naszym czytelnikom dwie kopie książki Kroniki World of Warcraft Tom 2. Postanowiliśmy więc zorganizować quiz wiedzy z wydarzeń opisywanych właśnie w tym tomie, w którym możecie wygrać jedną sztukę kronik.

Quiz składa się z 10 pytań, w których w każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Jeśli już zaznaczycie odpowiedź, nie możecie jej zmienić, pamiętajcie o tym! Na koniec quizu system poprosi Was o podanie adresu email. Jest on opcjonalny i swobodnie możecie wyświetlić swój wynik bez jego podawania, jednak jeśli chcecie wziąć udział w konkursie musimy mieć do kogo zgłosić się z informacją o wygranej 😉 Obiecujemy, że nie będziemy Was spamować ŻADNYMI mailami. No tylko jednym i do jednej osoby, która oczywiście wygra.

Dodatkowo, w losowaniu nagród wezmą udział wszystkie zgłoszenia. Jednak osoby, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania zwielokrotnią swoje szanse na nagrodę! Jeśli więc nie uzyskacie 10/10 dalej walczycie o nagrodę główną. Ale warto zawsze ten wynik poprawić!

Na rozwiązanie quizu macie czas do niedzieli do godziny 23:59!

Pierwsze pytanie wyświetla się już poniżej. Powodzenia!

Quiz Wiedzy z Warcrafta

[wpViralQuiz id=5185]