Nagrody za zakup Edycji Deluxe Burning Crusade Classic.

Dataminerzy odnaleźli w plikach gry materiały promocyjne oraz modele nagród jakie otrzymamy za zakup Edycji Deluxe WOW: Burning Crusade Classic.

zawartość edycji deluxe WoW The Burning Crusade Classic

Materiały promocyjne ukazują dwa wierzchowce Viridian Phase Hunter (jeden jest modelem związanym z Shadowlands, a drugi z Burning Crusade). Oprócz 'mountów’ do konta zostanie dopisane trzydzieści dni abonamentu do czasu gry.


Dodatkowo otrzymamy dwie zabawki do kolekcji, których wygląd jest ściśle powiązany z motywem głównym dodatku. Pierwszą z nich jest efekt cząsteczek zielonego ognia/dymu, który zostawiamy za sobą w trakcie biegania.
Drugą jest zmieniona animacja używania umiejętności teleportu do wybranej karczmy.

Model oraz animacje Viridian Phase Hunter możecie obejrzeć na poniższym materiale przygotowanym przez WOWhead.

Od jakiegoś czasu dostajemy zabawki pełniące taką samą funkcję jak 'Heartstone’, ale zmieniające wygląd animacji w trakcie rzucania czaru powrotu. W najnowszym dodatku Shadowlands są to kamienie powrotu uzyskiwane w naszych Convenantach. Różniące się od siebie w zależności od naszego wyboru fabularnego, lub unikalny uzyskany przy zakupie rozszerzonej wersji Shadowlands. Tym razem 'Kamień Powrotu’ wywołuje efekt pojawienia się miniatury słynnej bramy Ciemnego Portalu „Dark Portal” obok naszej postaci.
(screenshot: WOWHEAD)

Ostatnim elementem jest kontrowersyjny dla wielu osób „Character Boost” – czyli możliwość stworzenia postaci
od razu na poziomie umożliwiającym grę w nowym dodatku, bez konieczności zakładania jej od pierwszego poziomu doświadczenia.

Wielu osobom nie podoba się dodawanie mikrotransakcji i płatnych ekskluzywnych dodatków, które mają zachęcić do wydawania pieniędzy na grę i maksymalizacji dochodu. Osobiście też jestem zdania, że lepiej by było gdyby te wierzchowce dało się zdobyć w inny sposób (np. poprzez aktywności w grze – zadania, osiągnięcia, questchainy, dropy, itp.). Wtedy taki dodatek do gry miałby jakąś wartość i sens. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy jako klienci płacimy za pełną wersję produktu i płacimy do tego abonament aby w ogóle grać w grę.