Nowe opcje personalizacji postaci w World of Warcraft!

Na poprzednim BlizzcOnline Blizzard ogłosił brak planów na dodawanie nowych opcji personalizacji postaci w dodatku 'Shadowlands'. Reakcja i argumentacja społeczności jednak dotarła do deweloperów i zmienili swoje plany.

We wczorajszym wpisie na Forum ogłoszono nowe opcje 'customizacji’ dla Lightforged Draenei i Nightborne. Zapowiedziano wiele nowych opcji zmiany wyglądu postaci, między innymi: fryzury, kolory włosów, brody, kolory skóry, tatuaże, długość rogów i ogona, itd.

Oprócz wyglądu postaci dla tych ras wprowadzą do gry również nowe specyficzne dla nich modele 'travel form’ (zmiany kształtu) dla Druidów i nowe zabawki do kolekcji w zakładce Toys.

Na członków Paktu Night Fae będą czekały nowe formy 'Soulshape’. Będzie nowy typ zmiany wyglądu – tak zwany „Crittershape’. Po wielu prośbach społeczności będzie można zamienić się np. w słodziaśnego wiewióra.

Ze względu na bardzo mały rozmiar modelu będzie to osobna 'szkoła soulshape’ ograniczona jedynie do miast i 'rested areas’ czyli stref wypoczynku.

Przygniatająco pozytywny odbiór tego ogłoszenia sprawił kolejny cud! Cud komunikacji z Blizzardem nie zdarza się często i prośby zostały łaskawie wysłuchane!

Dzisiaj pojawił się kolejny wpis na forum ogłaszający kolejne nowe opcje zmiany wyglądu postaci… tym razem dla Void Elfów!

W patchu 9.1.5 Void Elfy dostaną nowe, naturalne kolory włosów (w sumie ma ich być 5) i opcje zmiany długości uszu.

Na końcu wpisów zaznaczono iż teraz prace obejmą stworzenie nowych możliwości 'customizacji’ dla Highmountain Taurenów.

Bardzo się cieszę, że w końcu Blizzard zwrócił uwagę na społeczność i spełnia jej drobne prośby Być może spowodowane jest to spadającą ilością graczy i zaangażowaniem (a zatem i potencjalnym zyskiem). Sam gram viod elfem i obecne kolory włosów wydawały mi się mocno mdłe i nie przemyślane.