Nowe wierzchowce w 6-miesięcznym abonamencie World of Warcraft

Blizzard ujawnił nagrody za wykupienie 6 miesięcy abonamentu do World of Warcraft. Jest to wierzchowiec Szafirowy Skyblazer oraz kompan Imp zamknięty w kuli.

Na graczy czekają nowe wierzchowce jeśli zdecydują się nabyć 6-miesięczny abonament w World of Warcraft. Blizzard ujawnił, że jest nim Sapphire Skyblazer. Cały pakiet na miesiąc wynosi 10.99 EURO przez 6 miesięcy. Można też po prostu kupić Wierzchowca osobno za 25 EURO.

Blizzard usiłuje podbić wysokość sprzedaży i uruchamia wiele cyklicznych projektów aby móc się pochwalić wynikami i zaangażowaniem graczy. Stąd nie dziwi mnie najwyżej oceniany komentarz pod filmem: „Biedny Gnom usiłuje uciec od sklepu, lecz nie może”. Stosunek 'lajków’ pod filmem też odzwierciedla nastroje społeczności (w tej chwili jest 1.3k w górę i 6.8k w dół).

Osobiście jestem wrogiem sprzedawania czegokolwiek dodatkowego w grze, którą się kupuje za wysoką cenę regularnie i do tego płaci wysoki abonament. Te wspaniałe itemy, mounty, pety winny być dostępne w grze do zdobycia za różnorakie aktywności zamiast po prostu wykładania waluty na blat.