Powieść World of Warcraft: SYLVANAS zapowiedziana!

Blizzard zapowiedział kolejną powieść w świecie World of Warcraft. Książka zatytułowana "SYLVANAS" autorstwa szanowanej i lubianej Christie Golden ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

nowa powieść world of warcraft sylvanas

Blizzard wydaje już kolejną książkę World of Warcraft. Po poznaniu historii wielu bohaterów, przyszedł czas na jedną głównych antagonistek gry, Sylvanas. Powieść ma mieć swoją premierę 9 listopada.

Jak wiadomo Blizzard lubi rozbijać 'lore’ na wielu platformach medialnych i jeśli ktoś wyłącznie gra, a nie czyta książek, komiksów, opowiadań lub nie ogląda różnych wywiadów i materiałów wideo, może mieć poważne kłopoty w rozumieniu sekwencji wydarzeń, motywacji bohaterów i ich wyborów.

Zbliżając się do gargantuicznych wydarzeń, opadnięcia kurtyny wymiarów i zrzucenia kosmologicznych masek
nowela „SYLVANAS” ma zebrać i wyjaśnić właśnie wszelkie tajemnicze wątki odnośnie Królowej Banshee. Ma rzucić światło na to, w jaki sposób rozpadła się rodzina Windrunner, ścieżkę uzyskania tytułu Generała, dalej poprzez śmierć z rąk Arthasa aż po powody i motywację jej współpracy z Zooval’em (Jailerem).

Premiera powieści World of Warcraft Sylvanas ma odbyć się 9 listopada 2021 w wersji papierowej oraz audiobook, którego narratorką będzie niesamowita Patty Attson (aktorka głosowa Sylvanas).

Moja ulubiona scena z fantastycznym wykonaniem Patty to scena z komnaty tronowej w Lordaeron.
Dla zaostrzenia apetytu i w oczekiwaniu na nowy Patch 9.1 graczom WOWa przypominam ostatnie wydarzenia. A osobom zaciekawionym (ale nie zorientowanym) przedstawiam zebrane sceny z udziałem Sylvanas z najnowszego dodatku „Shadowlands”.