Nowy kalendarz World of Warcraft na 2022 rok w sprzedaży!

Wydawnictwo Insignis wprowadziło do sprzedaży nowy kalendarz World of Warcraft Shadowlands na 2022 rok.

kalendarz world of warcraft shadowlands 2022

W sprzedaży pojawił się nowy kalendarz World of Warcraft na 2022 rok. Nowa odsłona utrzymana została w klimacie aktualnego dodatku do gry Shadowlands. Polskim dystrybutorem kalendarza jest podobnie jak rok temu wydawnictwo Insignis.

Oficjalny kalendarz ścienny z grafikami z World of Warcraft to świetne narzędzie ułatwiające organizację czasu. Produkt łączy w sobie praktyczne zastosowanie z atrakcyjnym wyglądem. Górną część kalendarza zdobi wysokiej jakości ilustracja, dolną zaś, z rozpiską dni, wzbogacają obrazki mniejszego formatu, powiązane tematycznie z główną grafiką. Każdy miesiąc ma własny motyw odnoszący się do jednego z dodatków do gry.

Oprócz tradycyjnych świąt w kalendarzu zostały również wyszczególnione daty rozpoczęcia i zakończenia ich odpowiedników charakterystycznych dla gry World of Warcraft. Dzięki temu możecie z łatwością zaplanować wcześniej czas potrzebny na zdobycie atrakcyjnych nagród z nimi powiązanych. Format kalendarza oraz wysokiej jakości papier kredowy, na którym został wydrukowany, umożliwia również uzupełnianie dni o własne notatki.

Warty podkreślenia jest fakt, że kalendarz został wydany wyłącznie w 1000 sztuk. Kalendarz można kupić na stronie sklep.insignis.pl w cenie 24,90 PLN.