Ogromne spoilery fabularne nadchodzącego dodatku World of Warcraft Shadowlands

Ostatnia aktualizacja buildu wersji alfa World of Warcraft Shadowlands wprowadziła ogromne spoilery fabularne, które przybliżają nas do wydarzeń mających miejsce w dodatku.

ogromne spoilery world of warcraft shadowlands

Build alfy World of Warcraft: Shadowlands co i raz jest aktualizowany o nowe elementy jakie pojawią się w grze. Społeczność niedawno miała okazję zobaczyć nowe ekrany wyboru bohaterów czy customizacji na etapie tworzenia postaci, a dziś dowiadujemy się o spoilerach fabularnych dotyczących dodatku.

Większość nowości jest skupiona na Kael’thasie i Hulnie, ale część z nich odnosi się do postaci Shawa, które zdradzają nam wydarzenia, które będą miały miejsce dosłownie przed premierą dodatku, ale uwzględniają wydarzenia mające bezpośrednio miejsce po pokonaniu Bolvara przez Sylvanę Windrunner. Wśród nich dowiemy się o tym, kto dalej będzie dowodził Przymierzem. Poniżej prezentujemy nowe przetłumaczone kwestie.

Czempionie, jesteś potrzebny w Stormwind w bardzo pilnej sprawie. Przyjdź od razu, bądź sam.

Ostrze Ebonu wyseparował Lisza – Władcę z bitwy o Icecrown. Regeneruje się teraz w Acherus.

Królu Greymane, nie możesz pozostawać na otwartej przestrzeni. Zachęcasz do stania się celem.

Mimo wszystko potrzebujemy Cię w sali tronowej. Są sprawy najwyższej wagi, które należy nadzorować do momentu powrotu króla.

Nie kwestionuję umiejętności High Exarch do obrony Przymierza, ale czy nie uważasz że jako król powinieneś zasiąść na tronie?

Tak, mój Panie.

Mając tylko część rozmów wiemy, że Anduin postanowi przejść przez portal do krainy Maw w Shadowlands i nie będzie mógł wrócić podobnie jak Jaina i Tyrande. Mianowany na High Commandera w Przymierzu Turaylon zostanie tymczasowym przywódcą Stormwind, ale to Genn według Shaw’a powinien objąć to stanowisko.

Co ciekawe sam Lisz przeżył zniszczenie korony i regeneruje się w aktualnej lokacji startowej Rycerzy Śmierci, którzy to pomagali w pokonaniu Arthasa. Najwyraźniej sama świadomość Lisza nie była związana wyłącznie z koroną, ale również z mieczem.

O przyszłości Bolvara i o tym, kto stanie się nowym Królem Liszem przekonamy się zapewne podczas misji prowadzących nas do World of Warcraft Shadowlands.

Premiera gry nie została jeszcze ustalona. Przewiduje się, że odbędzie się ona na przełomie w ostatnim kwartale tego roku.