Pierwszy polski fragment książki Kroniki World of Warcraft Tom II

Pod koniec lipca odbędzie się polska premiera książki Kroniki World of Warcraft Tom II. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis prezentujemy pierwszy fragment polskiego wydania.

pierwszy polski fragment Kroniki World of Warcraft Tom 2

Warcraft prezentuje bogatą historię, która na przestrzeni lat doczekała się trzech odsłon kultowego RTSa oraz jej kontynuatora w postaci gry MMO World of Warcraft. Jest też pierwszym uniwersum spółki Blizzard Entertainment, który tak mocno zakorzenił się w kulturze masowej, czego efektem jest pierwszy w historii firmy film kinowy Warcraft: Początek.

Aby ujednolicić i uporządkować wydarzenia z 26-letniej marki, włodarze studia postanowili wydać kolekcję książek o nazwie Kroniki, w której gracze mogą poznać każdy drobny szczegół historii świata gry, od wielkiego wybuchu, poprzez podróż przez Mroczny Portal, a kończąc na powrocie Deathwinga w World of Warcraft Cataclysm. Kolekcja składa się z trzech tomów (nie wiadomo czy kolejna zostanie wydana), przy czym w Polsce oficjalnie wydano do tej pory tylko pierwszy.

Fragmenty i Premiera Kroniki World of Warcraft Tom II

Wydawnictwo Insignis, które w listopadzie 2019 wydało pierwszy tom Kronik World of Warcraft ujawniło fragment drugiego tomu, który swoją premierę będą miały już 29 lipca.

Książka dostępna będzie w większości znanych polskich księgarniach takich jak Świat Książki czy Empik w cenie 89,99 PLN. Aktualnie jest w przedpremierowej promocyjnej cenie od 63PLN do 67 PLN (Świat Książki / Empik.com).