Premiera World of Warcraft Dragonflight 29 listopada!

Blizzard ujawnił datę premiery dodatku World of Warcraft Dragonflight. Odbędzie się 29 listopada!

data premiery world of warcraft dragonflight

World of Warcraft Dragonflight zmierza ku premierze. Deweloperzy poinformowali w oficjalnym wpisie na stronie Blizzard.com, że nowy dodatek WoWa pojawi się na PC już 29 listopada tego roku. Wraz z wpisem opublikowano zwiastun premierowy gry, mapę godzin premierowych oraz szereg nowości takich jak nowy system talentów czy możliwość customizacji interfejsu użytkownika.

Najważniejszą informacją dla polskich fanów jest data premiery i godzina uruchomienia serwerów. Jak wynika z oficjalnej grafiki serwery gry w Polsce zostaną uruchomione 29 listopada o północy.

W trakcie rozgrywki gracze otrzymają możliwość poznania Smoczych Wysp, zagrania nową klasą Dracthyr Evoker czy przemierzania krain na smoku z wykorzystaniem nowej mechaniki Dragonriding. Deweloperzy podkreślają, że „istnieją miliony opcji personalizacji wyglądu, dzięki czemu stworzycie własnego, niepowtarzalnego smokowca”.

Nowe drzewko talentów

Do najważniejszych zmian zaliczyć trzeba klasowe drzewka talentów, które uległy całkowitym modyfikacjom. Deweloperzy zaznaczyli, że mają one spowodować, ze gracze zaczną tworzyć znacznie bardziej kreatywne i znaczące buildy. Zaktualizowany system profesji pozwoli zaś wam wybrać i doskonalić wybrane rzemiosło.

Konfiguracja HUD i UI

Gracze otrzymają możliwość modyfikowania HUD’a i UI. Otrzymają pełen mechanizm oparty na gridzie, dzięki któremu dostosują wygląd tego co widzą na ekranie do własnych potrzeb – bez wymogu instalowania dodatkowych aplikacji.

Poza powyższymi, nowa produkcja w świecie World of Warcraft zaoferuje zmodyfikowane profesje, 8 nowych dungeonów, oraz nowe raidy Mythic+. Start 1 sezonu planowany jest na 12 grudnia.