Premiera World of Warcraft Shadowlands odłożona!

Deweloperzy poinformowali dzisiejszego wieczora, że premiera World of Warcraft Shadowlands została odłożona!

premiera world of warcraft shadowlands ujawniona

W dniu 27 października planowana była premiera najnowszego rozszerzenia w World of Warcraft, Shadowlands. Była, bo deweloperzy postanowili przełożyć premierę informując o tym na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych.

Chcielibyśmy Was poinformować, że odkładamy premierę Shadowlands na dalszy termin w tym roku – i gdy dalej zastanawiamy się nad konkretną datą, czujemy że musimy Was poinformować tak szybko jak to możliwe. To była dla nas trudna decyzja, ponieważ pragnęliśmy abyście dostali rozszerzenie w swoje ręce, ale uważamy że to dobra decyzja dla gry i dla naszych graczy.

Zdjęcie

Jak tłumaczą deweloperzy potrzebują jeszcze czasu nad wykończeniem niektórych elementów gry, balansem oraz rozgrywką endgame. Na osłodę dowiedzieliśmy się, że pre-patch do Shadowlands pojawi się 13 października. Oznacza to, że premiera nastąpi najpewniej w połowie listopada bądź pod jego koniec.

Uważam, że jest to dobra decyzja zważywszy na fakt, że gracze zgłosili sporo sugestii i wątpliwości w odniesieniu do wielu elementów w grze. Pozostaje nam czekać na nową datę premiery rozszerzenia i mieć nadzieję, że tym razem nie zostanie przełożona.