Sklep Blizzard Gear Store masowo anuluje zamówienia figurki Arthasa za 1100$

Oficjalny sklep Zamieci Blizzard Gear Store rozpoczął proces zwrotów i anulowania zamówień na figurkę Arthasa o wartości aż 1100$.

anulowano zamowienia figurki arthasa z world of warcraft

Statuetka Arthasa jest chyba najdroższym przedmiotem kolekcjonerskim w sklepie Blizzard Gear Store, którego cena wynosi aż 1100$. Okazuje się jednak, że firma przyjęła za dużo zamówień i po cichu zwraca pieniądze klientom nie informując ich o tym fakcie. Wielu klientów nie otrzyma swojego zamówienia, a mimo to sprzedaż figurki jest dalej dostępna

Informacje o anulowaniu zamówień zgłosili użytkownicy Reddita, którzy poinformowali, że na ich kontach bankowych zostały zaksięgowane zwroty w wysokości ponad 1000 dolarów. Większość z nich tak wysokie zakupy dokonywało jedynie na łamach Blizzard Gear Store inwestując właśnie w tą figurkę.

Sklep prowadzony jest aktualnie na zasadzie licencji. Nie jest obsługiwany bezpośrednio przez Blizzarda, a firmę Fanatics, która nie słynie ze zbyt dobrej opinii obsługi klienta. Po przejęciu licencji w 2018 roku nieustannie słyszy się u spadku jakości produktów oferowanych przez sklep jak również braku jakiejkolwiek komunikacji w przypadku anulowania zamówień.