Sklep Blizzarda powrócił z wyższymi o 50% cenami statuetek

Powrócił sklep Blizzarda. Jednak nie będą zadowoleni Ci, którzy liczyli na niskie ceny. Statuetki podrożały!

powrócił sklep Blizzarda z wyższymi cenami statuetek

Dzisiejszej nocy w nowej odsłonie powrócił oficjalny sklep Blizzarda. Oficjalnie powróciło pod skrzydła Blizzarda, jednak zarządzaniem zajmuje się zewnętrzna firma Legends Inc. Przez ostatnie ponad 3 lata licencję na obsługę sklepu posiadała firma Fanatics, której obsługa klienta pozostawiała wiele do życzenia. Jak będzie tym razem? Przekonamy się dopiero z czasem, ale patrząc po cenach statuetek widać, że będzie znacznie drożej.

Sklep Blizzarda początkowo był obsługiwany bezpośrednio przez producenta. W 2018 roku sprzedano licencję na obsługę sklepu firmie Fanatics, której sposób obsługi był wręcz karygodny. Patrząc jak dostarczane były paczki do klientów, jak uszkodzone docierały obrazy czy statuetki wiadomym było, że całą winą nie można obarczać firm kurierskich. Oszczędności i niskiej jakości ubrania również wywoływały politowanie i wściekłość fanów.

Tym razem sklep powrócił na oficjalny adres gear.blizzard.com. Patrząc po cenach nie są one tak bardzo zróżnicowane, poza statuetkami kolekcjonerskimi. Te podrożały o 200$ względem końcówki zeszłego roku. I tak oto, Sylvanas z ceny 400$ podskoczyła do 600$, Jaina i Illidan to samo. Ale już Arthas pozostał w cenie 1100$.

Co jednak ciekawe, firma Fanatics w dalszym ciągu posiada asortyment gier Blizzarda, wśród których również znajdują się statuetki Illidana, Sylvanas czy Jainy. I kosztują one raptem 400$. Ponad 50% podwyżka ceny jest jednak zabójcza…