Statuetka Thralla z World of Warcraft za niemal 4000 PLN trafiła do sprzedaży

Blizzard wprowadził do sprzedaży najdroższą figurkę World of Warcraft za niemal 4000 PLN. Prezentuje ona Thralla.

najdroższa statuetka Thralla z World of Warcraft

Blizzard ujawnił część nowych produktów, które trafiły do sprzedaży w ramach akcji Blizzard’s Gear Fest. Oficjalnie akcja startuje 2 listopada i w ofercie znajdą się produkty wszystkich uniwersów producenta. Zanim to jednak nastąpi firma zaprezentowała pierwsze produkty w ramach promocji World of Warcraft Shadowlands.

Wśród ujawnionych produktów znajdują się ceramiczny kufel arbitra, dwie podkładki pod mysz, kolekcjonerska przypinka Shadowlands, kalendarz na 2021 rok oraz statuetka Thralla.

Właśnie ten ostatni produkt wywołał w społeczności ogromne zmieszanie. Statuetka Thralla jest najdroższą, którą kiedykolwiek wydał Blizzard w swoim internetowym sklepie. Po przeliczeniu na polską walutę kursem NPB jej koszt wychodzi aż 3892 PLN (870€) za wersję bez malowania (Grey Statue – Limited Edition). Statuetka z malowaniem kosztuje niemal 3500 PLN (750€).

Statuetka Thralla jest jednak dosyć masywna. Ma aż 58,4cm wysokości, i waży aż 20 kilogramów. Jak wygląda w rzeczywistości możecie zobaczyć poniżej.

Statuetka Thralla jest już w oficjalnej sprzedaży i może być dostarczona w ciągu kilku dni roboczych. Wszystkie oferowane produkty możecie nabyć w oficjalnym sklepie Blizzarda.