Warcraft 3 Reforged doczeka się ogłoszenia w czerwcu

Blizzard ujawnił, że planuje duże ogłoszenie dotyczące Warcraft 3 Reforged jeszcze w czerwcu.

ogłoszenie Warcraft 3 Reforged w czerwcu

Warcraft 3 Reforged to symbol upadku jakości Blizzarda. Gra do dnia dzisiejszego nie posiada systemu rankingowego, który towarzyszył produkcji przed stworzeniem remastera, zawiera liczne błędy i bugi i zdaje się, że pojawiło się światełko w tunelu. Blizzard ujawnił, że Warcraft 3 Reforged doczeka się ogłoszenia w czerwcu.

Mike Ybarra, prezes spółki Blizzard Entertainment w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów na Twitterze ogłosił, że Warcraft 3 Reforged doczeka się ogłoszenia i to jeszcze w czerwcu.

Co ciekawe plotki nad remasterem zremasterowanej wersji Warcraft 3 pojawiły się już wcześniej na kanale polskiego influencera World of Warcraft, Nexosa. Z informacji jakie posiadał decyzja o odnowieniu Warcraft 3 Reforged zależała od sukcesu remastera Diablo 2. Ten jak wiemy okazał się kurą znoszącą złote jajka ponieważ niedawno Blizzard ujawnił, że Diablo 2 Resurrected sprzedało się w ponad 5 milionach sztuk.

Pozostaje nam czekać na nowe informacje od deweloperów, ale jak widać jest to światełko w tunelu dla wszystkich zagorzałych fanów klasycznego Warcrafta 3.