World of Warcraft Dragonflight – tytuł dodatku ujawniony na stronie Blizzarda

Zdaje się, że Blizzard omyłkowo udostępnił na oficjalnej stronie informacje o nowym dodatku World of Warcraft Dragonflight.

World of Warcraft Dragonflight wyciekł tytuł nowego dodatku do gry

World of Warcraft Dragonflight – tak najpewniej nazywa się nowy dodatek, który zostanie ogłoszony 19 kwietnia. Najwyraźniej wraz ze zbliżającym się terminem ogłoszenia Blizzard rozpoczyna aktualizacje swoich aplikacji, w których rozpocznie proces przedsprzedaży. I mimo, że Dragonflight nie pojawił się na żadnej podstronie, jest widoczny w kodzie strony blizzard.com.

Dragonflight pojawia się w przypadku opcji zamówień rozszerzenia. Występuje w wersji Base, Heroic oraz Epic Expansion w przedsprzedaży.

Aby uprawdopodobnić powyższą informację dodam, że w zeszłym tygodniu Blizzard zarejestrował certyfikat dla subdomeny dragonflight.blizzard.com.

Powyższe źródło możecie zobaczyć na stronie crt.sh. Jest to strona, na której można znaleźć certyfikaty SSL czy TLS wszystkich doment istniejących w sieci. Dla przykładu poniżej możecie zobaczyć tabelę z wynikami dla domeny Blizzplanet.pl

Jednak póki nie otrzymamy oficjalnego ogłoszenia powyższy tytuł pozostaje jako niepotwierdzona informacja. Jednakże jeśli dwa różne źródła (w tym jedno oficjalne) posługują się nazwą Dragonflight możemy sądzić, że taki tytuł będzie nosił nowy dodatek w World of Warcraft.

Oficjalne ogłoszenie nastąpi 19 kwietnia.

Źródło: Wowhead