Zestaw Ozdobny Horadrimów w Diablo Immortal jako nagroda za pre-rejestrację

Blizzard zaprezentował dziś Zestaw Ozdobny Horadrimów, który będzie dostępny w Diablo Immortal jako nagroda za pre-rejestrację.

Zestaw ozdobny Horadrimów za pre-rejestrację w Diablo Immortal

Diablo Immortal wchodzi w ostatnią fazę marketingową przed premierą. Blizzard już jakiś czas temu ponownie potwierdził, że mobilne Diablo będzie miało premierę w pierwszej połowie 2022 roku. Zaczyna się zatem okres ostatnich 3 miesięcy, w których gra pojawi się na komórkach, a już teraz można zdobyć unikalny Zestaw Ozdobny Horadrimów, który będzie do odebrania w w Diablo Immortal po premierze gry.

Na oficjalnym Twitterze Diablo pojawił się zwiastun nowego setu. Będzie to zestaw kosmetyczny, zapewne do transmogryfikacji, który gracze będą mogli użyć na określonych przedmiotach. Na poniższym zwiastunie deweloperzy zaprezentowali jak wygląda na wszystkich 6 dostępnych klasach postaci w Diablo Immortal.

Jest jednak kilka warunków do spełnienia:

  • Zestaw jest dostępny za pre-rejestrację w Google Play i iOS,
  • Musicie uruchomić grę i ukończyć samouczek Diablo Immortal w ciągu 30 dni od premiery gry,
  • Zestaw można przypisać wyłącznie do jednej klasy na koncie,
  • Aby odblokować zestaw liczba rejestracji na iOS i Android musi przekroczyć 30 milionów.

Pozostaje nam czekać na nowości jakie zobaczymy podczas premiery gry. Chętnych na dawkę wiedzy odsyłam zaś do naszej Wiki Diablo Immortal, która jest rozbudowywana o kolejne elementy!

Źródło: Blizzard.com