Zonko’s Joke Shop dostępny w Hogwarts Legacy, więc psiukusom nie będzie końca

Jeśli pamiętacie psikusy braci Wesley to z pewnością ucieszy Was fakt, że Zonko's Joke Shop dostępny w Hogwarts Legacy pozwoli graczom na zakup różnych gadżetów do robienia żartów z innych uczniów!

Zonko's Joke Shop w Hogwarts Legacy

Kilka tygodni temu zaprezentowano pierwszy zwiastun rozgrywki Hogwarts Legacy. Gracze będą mieli okazje do uczestnictwa w lekcjach z przyrządzania mikstur i nauki czarów, uczestniczeniu w wyścigach na miotle czy rozwiązywaniu licznych zagadek logicznych. Jedną z mechanik będzie robienie psikusów. A wszystkie gadżety potrzebne do robienia żartów będzie można kupić w grze w specjalnym sklepie w wiosce Hogsmeade. Wszystko dlatego, że Zonko’s Joke Shop dostepny jest w Hogwarts Legacy.

Jak informuje profil Twitterowy WB Games Avalanche, a raczej zapowiada, gracze otrzymają szansę na zrobienie psikusów dzięki sklepowi Zonko’s. I mimo, że post ten pojawił się przy okazji 1 kwietnia, gracze rzeczywiście będą mogli odwiedzić ten osławiony sklep, w którym w trakcie nauki często widywano braci Wesley. Jest on mocno związany fabularnie z historią o Harrym Potterze, który do powrotu Voldemorta był zawsze otwarty dla uczniów.

Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie zakupy w Dziedzictwie Hogwartu pozbawione są mechaniki mikrotransakcji. Gracze nie będą musieli kupować w grze nic za prawdziwe pieniądze, a wszystkie mechaniki w grze pozwolą cieszyć się rozgrywką bez ryzyka utraty pieniędzy.

Premiera Hogwarts Legacy planowana jest na święta Bożego Narodzenia 2022 roku.

Źródło: Twitter