Przykładowa strona

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!


Warning: include(/domains/blizzplanet.pl/public_html/wp-content/themes/blizzplanet/ads_3.php): failed to open stream: No such file or directory in /domains/blizzplanet.pl/public_html/wp-content/themes/blizzplanet/page.php on line 46

Warning: include(): Failed opening '/domains/blizzplanet.pl/public_html/wp-content/themes/blizzplanet/ads_3.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/blizzplanet.pl/public_html/wp-content/themes/blizzplanet/page.php on line 46

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiązane artykuły