Aktualnie w wielu popularnych grach pojawia się Battle Pass. Valorant również będzie go posiadał!

Battle Pass pozwala graczom na zdobywanie nowych elementów kosmetycznych za osiąganie kolejnych poziomów bądź wykonanie konkretnych zadań w grze. Jest to mechanika często stosowana w grach free-to-play, dzięki której deweloperzy za niewielką opłatą oferują nową zawartość, a gracze chętniej i dłużej pozostają przy produkcji.

Valorant jako gra free to play pozbawiona loot boxów musi w jakiś sposób zostać zmonetyzowany. Pierwszym systemem będzie możliwość zakupu skinów broni, o których pisaliśmy już wcześniej.

https://blizzplanet.pl/valorant/valorant-bez-skinow-postaci-ale-ze-skinami-broni/

Co zawiera Battle Pass w Valorant?

Według informacji jakie posiada portal Polygon, deweloperzy z Rito potwierdzili, że Battle Pass znajdzie się w Valorant. Nie podano jednak żadnych dodatkowych szczegółów taki jak jego cena, czy chociażby zawartość.

Wiemy za to, że na 100% będą to skiny broni. Nie ma co czekać na skiny bohaterów, które nie są planowane na ten moment, ale być może w grze znajdą się unikatowe spreje, komunikaty bohaterów czy emotki. Niepotwierdzone, aczkolwiek niemal pewne zdają się być zawieszki na broń, które znane są już z Apex Legends.

Tagi: