Graczy zawsze interesują skiny. Bez względu czy dotyczą broni czy agentów. Ale jeśli kupujecie skiny podczas bety Valorant musicie wiedzieć, że zostaną usunięte z Waszego konta podczas premiery gry.

Beta testy każdej niemal gry są okresem, w którym gracze mają okazję przetestować mechanizmy gry i wspomóc deweloperów w produkcji. Z tego też powodu deweloperzy nie chcą przyznawać niektórym graczom przewagi w jakikolwiek sposób. Dlatego też skiny, które kupicie podczas beta testów zostaną usunięte podczas premiery gry.

Co z pieniędzmi za kupione skiny?

Wszystkie skiny dostępne w grze muszą zostać kupione za walutę z gry, które z kolei trzeba nabyć za prawdziwe pieniądze. Deweloperzy w oficjalnej pomocy gry przyznali, że progresja konta i wszelkie elementy kosmetyczne znikną z gry po premierze gry. Jednak Riot Grames przyznaje, że wynagrodzi graczy, którzy testują mechanizmy zakupowe w grze.

Cały proces będzie wyglądał w ten sposób, że gracze którzy nabyli wirtualną walutę w grze za prawdziwe pieniądze przeniosą ze sobą wszystkie pieniądze jakie wydali w trakcie beta testów na nowe konto. Dodatkowo Riot Games doładuje je w wysokości 20% bonusu co oznacza, że jeśli nabędziecie 1000 punktów waluty w grze na premierę gry otrzymacie 1200.

Nie będzie można zachować jakichkolwiek zakupów z zamkniętych testów beta, ale otrzymasz zwrot wydanych na nie środków. To oznacza, że ruszysz do boju w pełnej wersji gry ze swoimi PV w ręku.

Niby nic, ale warto abyście jako gracze wiedzieli jak będzie wyglądał cały proces.

Tagi: ,