Blizzard zapowiedział kolejną powieść w świecie World of Warcraft. Książka zatytułowana „SYLVANAS” autorstwa szanowanej i lubianej Christie Golden ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Blizzard wydaje już kolejną książkę World of Warcraft. Po poznaniu historii wielu bohaterów, przyszedł czas na jedną głównych antagonistek gry, Sylvanas. Powieść ma mieć swoją premierę 9 listopada.

Jak wiadomo Blizzard lubi rozbijać 'lore’ na wielu platformach medialnych i jeśli ktoś wyłącznie gra, a nie czyta książek, komiksów, opowiadań lub nie ogląda różnych wywiadów i materiałów wideo, może mieć poważne kłopoty w rozumieniu sekwencji wydarzeń, motywacji bohaterów i ich wyborów.

Zbliżając się do gargantuicznych wydarzeń, opadnięcia kurtyny wymiarów i zrzucenia kosmologicznych masek
nowela „SYLVANAS” ma zebrać i wyjaśnić właśnie wszelkie tajemnicze wątki odnośnie Królowej Banshee. Ma rzucić światło na to, w jaki sposób rozpadła się rodzina Windrunner, ścieżkę uzyskania tytułu Generała, dalej poprzez śmierć z rąk Arthasa aż po powody i motywację jej współpracy z Zooval’em (Jailerem).

Premiera powieści World of Warcraft Sylvanas ma odbyć się 9 listopada 2021 w wersji papierowej oraz audiobook, którego narratorką będzie niesamowita Patty Attson (aktorka głosowa Sylvanas).

Moja ulubiona scena z fantastycznym wykonaniem Patty to scena z komnaty tronowej w Lordaeron.
Dla zaostrzenia apetytu i w oczekiwaniu na nowy Patch 9.1 graczom WOWa przypominam ostatnie wydarzenia. A osobom zaciekawionym (ale nie zorientowanym) przedstawiam zebrane sceny z udziałem Sylvanas z najnowszego dodatku „Shadowlands”.

Tagi: , , ,