Zamknij

Frenzy build (Barbarian)

Frenzy build to jedna z najlepszych i najczęściej wybieranych przez graczy strategia rozgrywki dla Barbarzyńcy w Diablo II. Build skupia się wokół umiejętności Szał Bitewny i przeznaczony jest dla graczy, którzy lubią bardzo szybką eksplorację dungeonów.

barbarzyńca Diablo 2

Jak rozdawać punkty atrybutów?


Atrybuty są ważnym czynnikiem pozwalającym zwiększyć skuteczność każdej postaci w grze. W przypadku Barbarzyńcy i buildu Frenzy prezentuje się następująco:

  • Siła: Wystarczająca do założenia sprzętu na endgame.
  • Zręczność: Wystarczająca do założenia sprzętu na endgame.
  • Witalność: Wszystkie pozostałe punkty.
  • Energia: Pozostawić w wartości bazowej.

Jak rozdawać punkty umiejętności?


Za podstawowy atak będzie służyła umiejętność Szał Bitewny. Frenzy build wymaga również aby gracz używał dwóch broni jednocześnie. Podobnie jak w przypadku innych buildów warto aby używać broni tej samej kategorii i wymaksować Mistrzostwo we władaniu założoną bronią. Dodatkowo gracze używający tego buildu powinni skupić się na okrzyku Rozkazy (Battle Orders), który zwiększa wytrzymałość życie i manę Barbarzyńcy i jego sojuszników. Na koniec warto również zainwestować 20 punktów w Podwójne uderzenie (Double Swing), które uskuteczni atak dwiema broniami naraz oraz Drwinę (Taunt), która zmusi przeciwników do ataku.

Z pozostałych umiejętności Barbarzyńca może pokusić się o punkty w następujące umiejętności:

Wszystkie buildy