Zamknij

Meteor build (Sorceress)

Meteor build to jeden z lepszych buildów przeznaczonych dla klasy Czarodziejki w Diablo II. Mechanika rozgrywki skupia się na wykorzystaniu umiejętności Meteor i Ognistej kuli wspomaganej przez Pole Statyczne obniżające HP wrogów o 25%.

Frozen Orb build Czarodziejka Diablo 2

Jest to idealny build umożliwiający ukończenie większości popularnych spotów do farmy w Diablo 2. Build ten jest też nazywany Fire Sor czy Fireball Sorc.

Jak rozdawać punkty atrybutów?


  • Siła – maksymalnie do poziomu wymogu przedmiotów, które chcesz założyć.
  • Zręczność – maksymalnie do poziomu wymogu przedmiotów, które chcesz założyć.
  • Witalność – Przeżywalność Czarodziejki jest kluczowa dla każdego jej buildu dlatego inwestujemy tu maksymalną możliwą liczbę punktów gdy osiągniemy poziomy wymagane przez siłę i zręcznośc
  • Energia – w tym buildzie nie dodajemy żadnego punktu w Energię. Ta zostanie dostarczona przedmiotami, buffami, charmami i miksturami.

Jak rozdawać punkty umiejętności?


Meteor

Meteor jest podstawowym atakiem Czarodziejki do momentu osiągnięcia wysokiego poziomu bohaterki

Ognista Kula

Ognista Kula zadaje spore obrażenia obszarowe wybuchając gdy trafi w cel. Na wyższych poziomach staje się podstawowym atakiem Czarodziejki.

Ognisty Piorun

Ognisty Piorun maksujemy ze względu na dodatkowe bonusy do obrażeń od ognia jakie otrzymują Ognista Kula i Meteor.

Mistrzostwo we władaniu Ogniem

Mistrzostwo we władaniu ogniem znacząco zwiększa obrażenia od ognia zadawane przez Czarodziejkę. Maksujemy tą umiejętność inwestucjąc w nią 20 pkt.

Inferno

Inferno maksujemy do 20pkt ze względu na synergię z Meteorem i dodający mu 3% obrażeń od ognia za każdy dodatkowy punkt.

Z pozostałych umiejętności warto zainwestować 1 punkt w Pole statyczne (obniża każdorazowo HP potwora o 25% do max 1% na normalu, 33% koszmarze i 50% na piekle) i Teleport (Telekineza to must have aby mieć Teleport, ale i pozwala otwierać skrzynie czy aktywować portale), a dodatkowo po kolejnym 1 punkcie w Zbroję Mrozu oraz Ciepło aby szybciej regenerować manę.

Przedmioty


Wszystkie buildy