Zamknij

Zagubione Artefakty (The Lost Artifacts)

Zagubione Artefakty (ang. The Lost Artifacts) to jedno z siedmiu wydarzeń strefowych (Zone Event) w Diablo Immortal występujące na Morzu Saszarskim. Jego głównym celem jest znalezienie tajemniczego zwoju i odnalezienie artefaktu, który później ma trafić do NPC Kalima.

Lokalizacja


Aby rozpocząć wydarzenie wystarczy udać się na Morze Saszarskie i po prostu zacząć eliminować przeciwników na całej mapie. Tak jak każde wydarzenie strefowe – ukończenie go wymaga pewnej aktywności gracza.

Zasady


Zasady są proste – eliminacja potworów porozrzucanych na całej mapie. Każdy z nich ma małą szansę na upuszczenie po śmierci Tajemniczego Zwoju (Mysterious Scroll). Niestety nie da się go podnieść automatycznie, więc bądź czujny.

Gdy go zdobędziesz na mapie ukaże Ci się obszar, do którego musisz się udać w celu przeszukania Starożytnych Urn (Ancient Urns). Będzie tylko jedna prawdziwa urna! Niektóre nie będą zawierały niczego, inne natomiast przywołają moba lub stworzą pułapkę. Po otworzeniu odpowiedniej pojawi się Kalim, który zabierze od Ciebie artefakt. 

Nagrody


Po oddaniu artefaktu możesz udać się do Obozowiska Tabri, gdzie po rozmowie z Kalimem czeka Cię nagroda w postaci skrzyni skarbów zawierającej: 

  • 6x zaczarowany pył,
  • kilka przedmiotów losowej rzadkości,
  • złoto.

Pozostałe wydarzenia


LokacjaWydarzenie
Cmentarz PopielnychNawiedzony Powóz
Mroczna KniejaOczyść Spaczenie
ŻółcibagnoStarożytna Arena
Góra ZavainPrastary Koszmar
Biblioteka Zoluna KulleUkryte Komnaty Kulla
Morze SaszarskieZagubione Artefakty
Zamarznięta TundraZew Starożytnych
Kraina PotępieniaWrota Demonów