Gwiazda Powrotu do przyszłości dołącza do obsady 3 sezonu The Mandalorian

Christopher Lloyd, gwiazda sagi Powrót do Przyszłości dołącza do obsady 3 sezonu The Mandalorian.

Christopher Lloyd dołącza do obsady 3 sezonu The Mandalorian

The Mandalorian to hit platformy Disney+, która postanowiła rozszerzyć historię Gwiezdnych Wojen o seriale telewizyjne. Serial opowiadający przygody tytułowego Mandaloriana, który postanowił chronić Grogu, lub jak inni wolą o nim mówić „Baby Yoda” doczeka się w końcu 3 sezonu. The Hollywood Reporter poinformował właśnie, że do obsady serialu dołączył Christopher Lloyd, gwiazda trylogii Powrót do Przyszłości.

Christopher Lloyd w Powrót do przyszłości wcielił się w rolę szalonego doktora Emmetta Browna, któremu udało się stworzyć samochód do podróży w czasie. W filmach towarzyszył mu Michael J. Fox wcielający się w Marty’ego McFly.

W obsadzie serialu The Mandalorian znajduja się Pedro Pascal, Carl Weathers, Giancarlo Esposito, Ming-Na, Rosario Dawson, Taika Waititi czy Gina Carano, która jednak nie pojawi się już w serialu za swoje publiczne wypowiedzi.

Premiera 3 sezonu serialu The Mandalorian nie została jeszcze ogłoszona jednak plotki sugerują, że ma mieć premierę na grudzień 2022. Poprzednie sezony miały swoje premiery odpowiednio w listopadzie i październiku i najpewniej końcówka roku ponownie zostanie zarezerwowana dla Mandaloriana.