Zamknij

Zero Clickbaitów – z Twoim wsparciem to możliwe!

Chcemy tworzyć tylko konkretne treści bez uderzających nagłówków. Ale aby móc przetrwać w mediowym świecie bez wzbudzania emocji i kontrowersji potrzebujemy wsparcia - Twojego wsparcia!

Cześć, Nazywam się Paweł „Siomer” Słomka i jestem naczelnym portalu Blizzplanet.pl. Portal skupia się w głównej mierze na aktualnościach ze świata gamingu oraz filmów i seriali. Od lat zależało mi na stworzeniu miejsca, w którym będę mógł prezentować dla Was treści na temat interesujących mnie tytułów oraz stworzyć wikipedię, którą będziecie mogli współtworzyć i na niej zarabiać!

Jeden z moich celów się udał – uruchomiłem stronę, wprowadzam na niej odpowiednie poprawki i modyfikacje, aby korzystanie z niej nie sprawiało Wam problemów. Wiki z możliwością zarabiania na własnych treściach w dalszym ciągu jest w powijakach, ale prace trwają i mam nadzieję, że 2023 rok będzie premierą tego projektu.

Niemniej chciałbym utrzymać portal w stonowanej strukturze – czyli ZERO Clickbaitów. Nie lubię ich, gardzę nimi, ale jak widać duże portale mediowe nie robią sobie z tego nic i chętnie używają ich do ściągania ruchu na swój portal. A aby im dorównać, potrzebne są niestety środki finansowe na opłacenie większej liczby redaktorów.

Dlatego przychodzę do Was z propozycją. Pomóżcie mi współtworzyć to medium finansując jego rozwój. Dla Was może to być koszt kawy, dla mnie ogromne wsparcie dla rozwoju projektu. Możecie to zrobić na kilka sposobów:

W planach są również konta bez reklam, ale projektując wszystko samodzielnie trochę się schodzi. Pomoc programistów z pewnością ruszy projekt z kopyta!

Dziękuję za każdą złotówkę ponieważ przyczynia się do rozwoju portalu!