I am Groot – oficjalny zwiastun 2 sezonu produkcji Marvela

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun 2 sezonu animacji I am Groot opowiadającej o przygodach małego tytułowego bohatera.

zwiastun 2 sezonu serialu Marvel Studios I am Groot

Marvel mimo, decyzji o zwolnieniu tempa kontynuuje prezentację swoich nadchodzących filmów i seriali. Tym razem zaprezentowano zwiastun do 2 sezonu serialu I am Groot, który zawita na platformie Disney+ już na początku roku szkolnego. Drugi sezon pojawi się z 5 nowymi odcinkami.

Rozrabiająca gałązka powraca do psot w drugim sezonie „I Am Groot”. Tym razem mały Groot odkrywa wszechświat na pokładzie statków kosmicznych Strażników (i poza nimi), stając twarzą w twarz – lub nosem w nos – z nowymi i kolorowymi stworzeniami i środowiskami. Vin Diesel powraca w roli Groota w pięciu zupełnie nowych filmach krótkometrażowych. Kirsten Lepore, scenarzystka/reżyserka sezonu pierwszego, powraca w tym samym charakterze w sezonie drugim. Producentem nadzorującym jest Danielle Costa; producentami są Craig Rittenbaum i Alex Scharf; producentami wykonawczymi są Brad Winderbaum, Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso i Kirsten Lepore. Współproducentem wykonawczym jest Dana Vasquez-Eberhardt.

Premiera 2 sezonu I am Groot na platformie Disney+ zaplanowano na 6 września, w przypadające tego dnia święto Narodowego Dnia Drzewa.