Lista piosenek z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3

W sieci zadebiutowała lista piosenek, która została wykorzystana w najnowszej części trylogii Strażnicy Galaktyki vol.3.

lista piosenek Guardians of the Galaxy vol. 3

Strażnicy Galaktyki vol.3 to najnowsza produkcja Disney w ramach Marvel Cinematic Universe, która zadebiutowała w miniony weekend w polskich kinach. Produkcja ponownie pozwala nacieszyć się efektami specjalnymi i podróżą w kosmosie i usłyszeć całą masę gagów i żartów głównych bohaterów. Film zdaje się przełamał złą passę 4 fazy zbierając wysokie oceny tak publiczności jak i krytyków.

Nie inaczej jest ze ścieżką dźwiękową, która poza klasyczną orkiestrą symfoniczną zawiera składankę największych światowych hitów, począwszy od lat 80’tych po dwutysięczne.

Guardians of the Galaxy Mixtape – spis piosenek

Muzyka w filmach o strażnikach galaktyki pełni bardzo ważną rolę. Nie tylko nadaje ton całej produkcji, ale również ma na celu wywołać emocje u widzów. W najnowszej części usłyszeć można wiele znanych piosenek takich zespołów jak Radiohead, Earth, Wind and Fire, Faith No More, Bruce Springsteen czy Florence + The Machines.

 1. ‘Creep’ (Acoustic Version) – Radiohead
 2. ‘Crazy on You’ – Heart
 3. ‘Since You Been Gone’ – Rainbow
 4. ‘In the Meantime’ – Spacehog
 5. ‘Reasons’ – Earth, Wind and Fire
 6. ‘Do You Realize??’ – The Flaming Lips
 7. ‘We Care a Lot’ – Faith No More
 8. ‘Koinu no Carnival’ (From “Minute Waltz”) – EHAMIC
 9. ‘I’m Always Chasing Rainbows’ – Alice Cooper
 10. ‘San Francisco’ – The Mowgli’s
 11. ‘Poor Girl’ – X
 12. ‘This Is the Day’ – The The
 13. ‘No Sleep Till Brooklyn’ – Beastie Boys
 14. ‘Dog Days Are Over’ – Florence + The Machine
 15. ‘Badlands’ – Bruce Springsteen
 16. ‘I Will Dare’ – The Replacements
 17. ‘Come and Get Your Love’ – Redbone

Grupa tytułowych Strażników Galaktyki ponownie wyrusza do walki przeciwko potężnemu przeciwnikowi i od rezultatów starcia zależeć będzie utrzymanie grupy w tym samym składzie.

James Gunn, reżyser produkcji ujawnił, że jest to jednocześnie ostatni film w tym samym składzie bohaterów. Zaznaczył jednak, że poszczególne postacie pojawią się jeszcze w innych filmach MCU. Wiemy, że ze swoimi rolami żegnają się Dave Bautista (Drax Niszczyciel) i Zoe Saldana (Gamora).