Nowy, pełny zwiastun Spider-Man: No Way Home w sieci!

Dzisiejszej nocy Marvel Studios i Sony Pictures zaprezentowało zupełnie nowy, naszpikowany akcją zwiastun Spider-Man: No Way Home.

Nowy zwiastun Spider-Man No Way Home

Tak jak zapowiedziano, dzisiejszej nocy w sieci pojawił się nowy pełny zwiastun do kolejnego fimlu superbohaterskiego Spider-Man: No Way Home. W naszpikowanym akcją trailerze Peter Parker mierzy się nie tylko z kilkoma znanymi nam już przeciwnikami z poprzednich filmów, ale również samym Doctorem Strange. Tak, pajączek sprzeciwi się doktorowi!

W najnowszym zwiastunie jednoznacznie zostaje potwierdzony udział Jamie Foxa jako Electro i Rhys Ifans jako Jaszczura. Poza nimi Peter Parker zmierzy się również z Zielonym Goblinem, w którego rolę ponownie wciela się Willem Dafoe oraz Doktorem Octopusem (chociaż zwiastun sugeruje nam nieco inną rolę tego antagonisty).

Nowy zwiastun Spider-Man: No Way Home

W nowej odsłonie kontynuowany jest wątek zdemasowania Spider-Mana przez Mysterio. Peter Parker za wszelką cenę próbuje ukryć swoją tożsamość i prosi Doctora Strange o pomoc. Niespodziewanie czar nie idzie po myśli doktora i do świata Petera Parkera zostają sprowadzeni inni przeciwnicy z poprzednich filmów o pajączku.

Trailer dalej nie zdradził czy w filmie oficjalnie zobaczymy Andrew Garfielda i Toby’ego Maguire’a. Jednak jedna z ostatnich scen podczas walki Spider-Mana z Electro, Jaszczurem i Sandmanem pokazuje jakby Electro i Jaszczur kierowali się do walki z kimś innym niż pojedynczy Peter Parker. Czy są to pajączki z poprzednich Spider-Manów? Tego przekonamy się zapewne dopiero w kinie.

Premiera Spider-Man: No Way Home już 17 grudnia.