Ben Brode jutro ujawni swoją nową grę w świecie Marvela

Dzisiejszego dnia Ben Brode, były dyrektor gry Hearthstone ujawni swoją nową grę w świecie Marvela.

Ben Brode jutro ujawni nową grę Marvel

Gry Marvela od dłuższego czasu towarzyszą nam przy okazji premier kolejnych kinowych produkcji studia. Jednak tylko nielicznym grom udaje się zdobyć serca fanów. Ben Brode, który jest byłym już dyrektorem gry Hearthstone, najpopularniejszej karcianki na świecie poinformował, że już jutro poznamy jego nową grę osadzoną w świecie Marvela.

Wraz zapowiedzią zaprezentowany został krótki teaser, który prezentuje walkę drużyny złożonej z Iron Hearth, Americi Chaves i Venoma z robotami przypominającymi klony Mr. Dooma. Jednak poza tą krótką animacją nie wiemy czy będzie to karcianka, gra turowa, bijatyka chociaż plotki sugerują, że byli devsi HSa kontynuują swoją pracę nad karcianką.

Ponadto gra ma być dostępna na urządzenia mobilne. A przynajmniej tak sugerują ogłoszenia o pracę na LinkedIn dla inżynierów, których poszukuje spółka.

Nad procesem deweloperskim pracuje kilka osób, które w 2019 roku odeszły z Blizzarda i porzuciły pracę nad Hearthstone. Poza Brode są to Hamilton Chu, Mike Schweitzer, Yong Woo oraz Jomaro Kindred. Projekt jest finansowany głównie przez NetEase, które jest jednocześnie współwłaścicielem Second Diner.