Black Friday Blizzarda. Statuetki ze zniżką nawet do 1100 PLN

Rozpoczął się Black Friday, a wraz z nim w sklepie Blizzarda pojawiły się ogromne zniżki. Statuetka Lilith taniej o 750 złotych, a Thralla o ponad 1100!

Black Friday to coroczne czyszczenie magazynów w amerykańskich sklepach przy okazji Święta Dziękczynienia. W Ameryce akcja cieszy się ogromną popularnością i ogromnymi zniżkami, podczas gdy w Polsce januszowanie sklepów internetowych polega na podwyższaniu cen na chwilę przed akcją i zmniejszeniu jej na wyższą niż była przed podwyżką…

Niemniej jednak w sklepie Blizzarda ceny produktów nie zmieniają się jak za machnięciem magicznej różdżki, dzięki czemu wszyscy dokładnie wiedzą jaką zniżkę otrzymają na dany produkt.

Największe kwotowe zniżki dotyczą oczywiście statuetek. Poniżej listujemy najciekawsze promocje na statuetki, a pod nimi na inne produkty w sklepie Blizzarda:

  • Lilith – 392,70€ (561€) – Link,
  • Thrall – 510,30€ (729€) – Link,
  • Thrall Grey – 588,70€ (841€) – Link,
  • D.Va – 354€ (505€) – Link.

Poza najdroższymi statuetkami, również wiele innych mniejszych zostało przecenionych o 30%. Dodatkowo przy zamówieniach powyżej 49€ każde zamówienie otrzyma 30% zniżki. Niestety zniżka ta nie dotyczy przedmiotów już przecenionych.

Zainteresowanych promocjami na Black Friday odsyłam do oficjalnego sklepu Blizzarda.