Dosłownie przed momentem Blizzard zapowiedział nową grę survivalową, nad którą pracuje.

Blizzard tworzy nowe IP. Tym razem firma wzięła na warsztat popularne gry survivalowe, którego elementem ma być nowa produkcja. O grze wiemy dalej niewiele, nie znamy tytułu ani żadnych szczegółów, jednak z oficjalnego źródła wiemy, że powstaje.

Rozpoczynamy naszą kolejną misję w Blizzardzie. Wyruszamy w podróż do zupełnie nowego świata, w którym znajduje się zupełnie nowa gra survivalowa na PC i konsole. Miejsce pełne bohaterów, których jeszcze nie poznaliśmy, historii do opowiedzenia i przygód, których jeszcze nie przeżyliśmy. Ogromna sfera możliwości, czekająca na odkrycie.

Każda historia potrzebuje narratora. A każdy świat potrzebuje budowniczych. A jeśli to możesz być ty?

Blizzard od trzydziestu lat tworzy uniwersa dla milionów graczy na całym świecie. Wymaga to zróżnicowanego zespołu programistów, którzy chcą użyczyć głosu, słuchać i być wysłuchanym. To jest nasza misja.

Lubisz gry survivalowe? Czy chcesz dołączyć do współpracującego zespołu doświadczonych programistów na wczesnym etapie nowego projektu w nowym świecie… i pomóc w napisaniu kolejnego rozdziału w historii Blizzarda? To jest twoje wezwanie do przygody. Odpowiesz na to?

Prezentacja nastąpiła przy okazji ogłoszenia ofert pracy związanych z pracą nad nowym IP. Publicznie udostępniono raptem dwie grafiki. Jedną z nich zobaczyliście w nagłówki, drugą prezentuję poniżej.

Pozostanie nam zatem poczekać jeszcze dobre kilka lat zanim zobaczymy pierwsze efekty prac nad tym survivalem.

Tagi: , , ,