Blizzard zapowiedział nową grę survivalową!

Dosłownie przed momentem Blizzard zapowiedział nową grę survivalową, nad którą pracuje.

nowa gra survivalowa od Blizzarda

Blizzard tworzy nowe IP. Tym razem firma wzięła na warsztat popularne gry survivalowe, którego elementem ma być nowa produkcja. O grze wiemy dalej niewiele, nie znamy tytułu ani żadnych szczegółów, jednak z oficjalnego źródła wiemy, że powstaje.

Rozpoczynamy naszą kolejną misję w Blizzardzie. Wyruszamy w podróż do zupełnie nowego świata, w którym znajduje się zupełnie nowa gra survivalowa na PC i konsole. Miejsce pełne bohaterów, których jeszcze nie poznaliśmy, historii do opowiedzenia i przygód, których jeszcze nie przeżyliśmy. Ogromna sfera możliwości, czekająca na odkrycie.

Każda historia potrzebuje narratora. A każdy świat potrzebuje budowniczych. A jeśli to możesz być ty?

Blizzard od trzydziestu lat tworzy uniwersa dla milionów graczy na całym świecie. Wymaga to zróżnicowanego zespołu programistów, którzy chcą użyczyć głosu, słuchać i być wysłuchanym. To jest nasza misja.

Lubisz gry survivalowe? Czy chcesz dołączyć do współpracującego zespołu doświadczonych programistów na wczesnym etapie nowego projektu w nowym świecie… i pomóc w napisaniu kolejnego rozdziału w historii Blizzarda? To jest twoje wezwanie do przygody. Odpowiesz na to?

Prezentacja nastąpiła przy okazji ogłoszenia ofert pracy związanych z pracą nad nowym IP. Publicznie udostępniono raptem dwie grafiki. Jedną z nich zobaczyliście w nagłówki, drugą prezentuję poniżej.

Pozostanie nam zatem poczekać jeszcze dobre kilka lat zanim zobaczymy pierwsze efekty prac nad tym survivalem.